MARCHENKOVA NATALIA OLEKSIIVNA

• Sergei О. G., Olexiy S. S., Dmitriy M. L., Natalia I. I., Vitaly A. K., Andriy I. T., Nataliia O. M. Risk-oriented analysis of limb loss in victims of modern hostilities. Wiadomości Lekarskie, Volume LXXV, Issue 6, June. P. 1564-1568.

• Tsvyakh A.I., Hospodarskyy A.Y., Kopytchak I.R., Marchenkova N.O., Kostjuk V.P., Gdanskyi S.M., Petriuk B.V., Babiy M.P. Polytrauma patients telerehabilitation after injuries of the elbow joint // International Journal Dental and Medical Sciences Research. –– Vol. 3 (5). –2021. P. 312 – 316.

• Tsvyakh A.I., Hospodarskyy A.Y., Marchenkova N.O., Kopytchak I.R., Kostjuk V.P., Lymar Y.A., Gdanskyi S.M. Telerehabilitation of the knee joints of patients with polytrauma. Wiad Lek, 2021. Vol 74(1). P.48-51.

• Н. О. Марченкова, А. І. Цвях, С. С. Рябоконь, І. Р. Копитчак. Актуальні проблеми підготовки лікаря-інтерна за спеціальністю «ортопедія і травматологія». // Медична освіта 4(89)/2020. с. 91-95.

• Nataliia O. Marchenkova, Svitlana S. Riabokon, Mariia O. Riabokon. The main mistakes in sonographic examination of hip joints in infants under one year of age // Wiadomości Lekarskie. – 2019. – tom LXXII, № 10. – P. 1953-1956.

• Марченкова Н. О. Сонографічна діагностика дисплазії кульшових суглобів у дітей до 1 року // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. – 2018. – № 1. – С. 101-103.

• Марченкова Н.О., Цвях А.І. Остеосинтез переломів діафізів довгих трубчатих кісток верхньої кінцівки у дітей // Проблеми травматології та остеосинтезу. – 2017. – №1-2(7-8). – С. 102-107.

• Цвях А. І., Кулянда І. С., Копитчак І. Р., Грубар Ю. О., Сморщок Ю.С., Марченкова Н.О., Лимар Є. А. Роль симуляційних технологій у процесі викладання травматології та ортопедії // МЕДИЧНА ОСВІТА. – 2016. – № 4. – С. 62-63.

• Запорожан С.Й., Марченкова Н.О., Процайло М.Д., Гощинський П.В., Крицький І.О., Аналіз дитячого травматизму // Матеріали підсумкової науково-практичної конференції «Здобутки клінічної та експериментальної медицини» (присвячена пам’яті ректора члена-кореспондента НАМН України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука). Тернопіль, ТДМУ «Укрмедкнига». – 17 червня 2015 р. – С.103 - 107.

• Бабінець Л.С., Боровик І.О., Рябоконь С.С., Боцюк Н.Є., Воронцов О.О., Криськів О.І., Марченкова Н.О. Оптимізація підготовки кадрів для первинної медико – санітарної допомоги з урахуванням міжнародного досвіду // Семейная медицина. – 2014. – № 5(49) – С.10-13.

• Бабінець Л.С., Боцюк Н.Є., Боровик І.О., Стародуб Є.М., Воронцов О.О., Тварко В.М., Рябоконь С.С., Марченкова Н.О., Мігенько Б.О., Цибульська Л.С., Ясній О.Р. Досвід підготовки лікаря загальної практики у Словаччині // Семейная медицина. – 2014 – № 3(53) – С.19-21.

• Бабінець Л.С., Назарчук Н.В., Мігенько Б.О., Гніздюх І.О., Марченкова Н.О. Порівняльна характеристика якості життя хворих на хронічний панкреатит після холецистєктомії // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. – 2014 – № 1(20) – С.150.

• Марченкова Н.О., Веселовський С.Т., Сапіщук Н.О. Складні переломи проксимального відділу плеча та їх лікування системою PHILOS // Шпитальна хірургія. – 2012. – №2 – С.74 - 76.

• Тугаров Ю.Р., Яворський А.В., Марченкова Н.О. Морфологічні зміни при внутрішньосуглобових ушкодженнях після експериментально змодельованого гемартрозу // Шпитальна хірургія. – 2012 – №2 – С. 46 – 49.

• Яворський А.В., Марченкова Н.О., Тугаров Ю.Р., Цибік О.Т., Серафін Ю.Я., Ломницький О.Я. Досвід пластики передньомедіального пучка передньої схрещеної зв’язки у людей молодого віку в гострий післятравматичний період // Ліки України плюс. – 2011. – № 4. – С. 51- 52.

• Ролік О.В., Ганич Т.С., Колісник Г.І., Марченкова Н.О., Тугаров Ю.Р. Післятравматичний нейродистрофічний синдром при переломах дистального метаепіфіза кісток передпліччя // Ортопедия, травматология и протезирование. – 2004. – С.127-132.

• Марченкова Н.О. Реґіонарний кровообіг при переломах кісточок гомілки // Шпитальна хірургія. – 2004. – № 3. – С. 53-56.

• Марченкова Н.О. Віддалені результати лікування переломів кісточок гомілки за малоінвазивними методиками // Вісник наукових досліджень. – 2005. – № 1. – С. 125-126.

• Марченкова Н.О. Оцінка ефективності лікування хворих з переломами в зоні гомілковостопного суглобу // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. – 2003. – № 1. – С.115.

• Марченкова Н.О. Класифікація травм гомілковостопного суглобу // Вісник наукових досліджень. – 2003. – № 3. – С. 13-16.

• Марченкова Н.О. Оперативне лікування при травмах гомілковостопного суглобу // Вісник наукових досліджень. – 2003. – № 2. – С. 6-8.

• Процайло М.Д., Єдинак О.М., Федорців О.Є., Грубар Ю.О., Марченкова Н.О. Деякі аспекти синдрому Ларсена-Іохансена // Вісник наукових досліджень. – 2002. – № 4 – С. 9 -11.

• Процайло М.Д., Єдинак О.М., Костик В.М., Туляков В.В., Марченкова Н.О. Основні принципи та методи лікування переломів передпліччя //Травма. – 2002. – Т.3, № 3. – С.315 – 318.